Viber

Viber dla Java

Świetny klient VoIP na S40

Viber to darmowy klient VoIP na S40. Program znany jest głównie z wersji na Symbiana, a teraz mogą z niego korzystać także użytkownicy telefonów Nokia z systemem S40. Umożliwia on darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji za pomocą WiFi lub... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra jakość rozmów
  • Viber na S40 nie wymaga konfiguracji
  • Darmowe SMSy i czat
  • Nie trzeba zakładać konta

Wady

  • Mało opcji konfiguracji

Doskonały
9

Viber to darmowy klient VoIP na S40. Program znany jest głównie z wersji na Symbiana, a teraz mogą z niego korzystać także użytkownicy telefonów Nokia z systemem S40. Umożliwia on darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji za pomocą WiFi lub 3G.

Viber jest bardzo prosty w instalacji i nie wymaga żadnej konfiguracji. Po wgraniu go do pamięci telefonu i uruchomieniu, wpisz swój numer telefonu komórkowego. Dzięki temu będziesz widoczny dla swoich przyjaciół jako użytkownik Viber, podobnie jak oni dla Ciebie. Oczywiście, pod warunkiem, że też mają aplikację na swoim telefonie, bez względu na posiadany system operacyjny.

Użytkowników Viber rozpoznać można po charakterystycznej ikonce przy danych kontaktu w książce telefonicznej. Viber działa w tle, dlatego nie musisz uruchamiać aplikacji, żeby być dostępnym dla innych.

Najmocniejszym punktem aplikacji Viber na S40 jest świetna jakość połączeń i głosu podczas rozmów, zarówno poprzez WiFi jak i 3G. Komfort rozmowy jest znacznie lepszy niż podczas korzystania ze Skype. Nie występuje pogłos, czy charakterystyczna metaliczna barwa głosu. Ucieszą się także fani SMS-ów, które można wysyłać za pomocą programu, oczywiście za darmo.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na java

Viber

Download

Viber (Nokia Series 40) 2.2.017

Opinie użytkowników o Viber

Sponsorowany×